هُل دادن مقایسه خود با دیگران اعتماد به نفس

هُل دادن: مقایسه خود با دیگران اعتماد به نفس پیروزی موفقیت مقایسه اعتراف ترس از شکست تسلیم زودهنگام

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه کنکور ٩٨ غیرقانونی است!

«کنکور ٩٨، براساس قانون باید از بین بردن شود» این بروزترین بیانات جبار کوچکی‌نژاد، نایب‌رئیس کمیسیون آموزش مجلس است.کسی که روز گذشته به این قانون اشاره کرده و گ

کنکور ٩٨ غیرقانونی است!

کنکور ٩٨ غیرقانونی است!

عبارات مهم : آموزش

«کنکور ٩٨، براساس قانون باید از بین بردن شود» این بروزترین بیانات جبار کوچکی نژاد، نایب مدیر کمیسیون آموزش مجلس است.کسی که روز گذشته به این قانون اشاره کرده و گفته براساس قانون، سال ٩٧ آخرین سال برگزاری کنکور است و مسئولان اجرایی باید زیرساخت های مورد نیاز جهت از بین بردن آزمون کنکور را تا به امروز فراهم می کردند، لیکن شرکت سنجش نمی تواند موضوعی خلاف قانون را مطرح کند.

«بر این اساس وزارتخانه های آموزش وپرورش و علوم باید زیرساخت های مورد نیاز جهت از بین بردن کنکور را طی چند سال گذشته فراهم می کردند؛ در صورتی که تحقق این عنوان جهت آنان امکان پذیر نبود، مسأله و مسئله را با نمایندگان و کمیسیون آموزش مطرح می کردند تا تغییرات موردنظر در قانون لحاظ شود.»

نایب مدیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درخصوص اعتراضات داوطلبان جهت اعمال تاثیر قطعی ۳۰درصدی سوابق تحصیلی در کنکور سال ۹۸ و خواسته آنان جهت برگزاری کنکور عنوان کرد: براساس قانون، کنکور باید تا سال ٩٨ از بین بردن شود و این اعتراضات هم تاثیری در اجرایی شدن قوانین ندارد؛ آموزش وپرورش و شرکت سنجش باید تا سال آینده زیرساخت های مورد نیاز جهت از بین بردن کنکور را فراهم کنند.

کنکور ٩٨ غیرقانونی است!

این گفته نایب مدیر کمیسیون آموزش مجلس درحالی است که مجتبی شریعتی نیاسر، معاون آموزشی وزارت علوم ابتدای خردادماه امسال گفته بود از بین بردن کنکور اگر امسال هم به نتیجه برسد، تغییرات آن به دانش آموزان فعلی مربوط نمی شود. «از وقت اعلام قطعی طرح تا اجرای آن، دانش آموزانی مشمول این طرح خواهند شد که از سال اول متوسطه تدوین نظام آموزشی جهت آنها به گونه ای باشد که جهت پذیرش در دانشگاه خارج از نظام کنکور آماده شوند.» او همچنین گفته بود تغییرات مبتنی بر از بین بردن کنکور تا دو الی سه سال آینده جهت دانش آموزان اعمال نخواهد شد و شرایط از بین بردن کنکور حداقل تا سه سال آینده امکان پذیر نیست.

حالا کافی است سری به کلاس های کنکور و آموزشگاه های متفاوت بزنید. همه آنها جهت کنکور ٩٨ از دانش آموزان عضویت و مانند گذشته آموزش هایشان را هم شروع کرده اند. این یعنی آنها همچنان به ادامه کنکور به روش گذشته معتقدند و نگاهشان به از بین بردن کنکور ٩٨ نیست.

«کنکور ٩٨، براساس قانون باید از بین بردن شود» این بروزترین بیانات جبار کوچکی‌نژاد، نایب‌رئیس کمیسیون آموزش مجلس است.کسی که روز گذشته به این قانون اشاره کرده و گ

اما کوچکی نژاد می گوید نمی توان برابر قانون ایستاد و مسئولان باید در سال های گذشته با ارایه اصلاحیه به فکر اصلاح قانون می بودند، درحالی که تلاشی از سمت آنها جهت این عنوان صورت نگرفت. «با وجود داشتن قانون نمی توان هرگونه واکنش‌ها و اقدامی انجام داد.»

قانون از بین بردن کنکور درحالی روز گذشته خود را به صدر اخبار رساند که پیش از این هم بسیاری راجع به امکان عدم از بین بردن کنکور صحبت کرده بودند. اسدالله عباسی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس سال گذشته راجع به از بین بردن کنکور گفته بود: «در رشته های دانشگاهی که متقاضی بالایی ندارند، مشخص است که نیازی به برگزاری آزمون در این نوع رشته ها احساس نمی شود.در رشته های پرطرفدار دانشگاهی با توجه به میزان بالای داوطلب و محدودیت در پذیرش نمی توان به هیچ وجه کنکور را از بین بردن کرد، به طور مثال از بین بردن کنکور در رشته های پزشکی امکان پذیر نیست، بنابراین باید شرکت سنجش که دارای معیاری علمی جهت برگزاری آزمون هست، به موجودیت خود ادامه دهد.» با وجود همه ولی و اگرها حالا باید منتظر ماند و دید آیا قانون از بین بردن کنکور جهت سال ٩٨ عملیاتی می شود یا آن که باید در انتظار تغییراتی در این قانون و موکول کردنش به سال های بعد بود.

کنکور ٩٨ غیرقانونی است!

شهروند

واژه های کلیدی: آموزش | قانون | آموزشی | قانونی | برگزاری | زیرساخت | کمیسیون | روز گذشته | سال آینده | آموزشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz